Главная » Файлы » Для вчителя » Інформатика [ Добавить материал ]

Робота з графічним редактором. Конспект уроку
05.07.2010, 00:24
Тема: Робота з графічним редактором. Мета: Перевірити в учнів їх навички, вміння, працюючи в графічному редакторі Paint. Тип уроку: Урок контролю і обліку знань. Хід уроку. І. Організаційна частина(3 хв.) ІІ. Мотивація навчального процесу (37 хв.) Текст для контролю пропонується для учнів у двох варіантах в кожному з яких є три рівня складності. Варіант-1 1. Запустити графічний редактор Paint і відкрити файл PEREVIR1.BMP, який міститься в папці МОЇ ДОКУМЕНТИ на диску С: . 2. Збільшити розмір аркуша відкритого файлу і доповнити зчитану картинку таким чином: І - рівень – у верхній частині намалювати 2 невеликі трикутники і 2 невеликі прямокутники (лініями різної товщини) і зафарбувати їх різними кольорами; – зберегти малюнок на диску: ім’я файлу – свої ініціали та клас; ІІ- рівень – у центрі зліва намалювати світлофор, а справа помістити будь-який малюнок з папки МОЇ ДОКУМЕНТИ; – підписати малюнок (прізвище, ім’я, клас) різними шрифтами, розміром шрифту та різним кольором; ІІІ- рівень – відобразити малюнок зліва направо та, намалювавши в нижній частині малюнку два квадрата та два кола, нахиліть їх під кутом 30*; – збережіть малюнок та вставте його в будь-який Ваш власний документ, результуючий документ зберегти як копію вихідного з іменем файлу – свої ініціали та клас. 3. Вийти із редактора і покликати вчителя. Варіант-2 1. Запустити графічний редактор Paint і відкрити файл PEREVIR2.BMP, який міститься в папці МОЇ ДОКУМЕНТИ на жорсткому диску С: . 2. Збільшити розмір аркуша відкритого файлу і доповнити зчитану картинку таким чином: І - рівень – у верхній частині намалювати 2 невеликі трикутники і 3 невеликі кола (лініями різної товщини та радіуса) і зафарбувати їх різними кольорами; – зберегти малюнок на диску: ім’я файлу – свої ініціали та клас; ІІ- рівень – у центрі намалювати трикутник, який вписаний в коло, зафарбувати; справа помістити будь-який малюнок з папки МОЇ ДОКУМЕНТИ; – підписати малюнок (прізвище, ім’я, клас різними шрифтами) розміром шрифту та різним кольором; ІІІ- рівень – розтягнути малюнок у 1.5 рази по горизонталі та в 2 по вертикалі, намалювавши в верхній частині малюнку декілька квадратів, отримати з них зображення ромбів; – збережіть малюнок та вставте його в будь-який Ваш власний документ, результуючий документ зберегти як копію вихідного з іменем файлу – свої ініціали та клас. 3. Вийти із редактора і покликати вчителя. IV. Підсумок уроку (3 хв.) V. Домашнє завдання (2 хв.) (Повторити конспект.)
Категория: Інформатика | Добавил: referatwm
Просмотров: 291 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0