Главная » Файлы » Для вчителя | [ Добавить материал ] |
В разделе материалов: 1092 Показано материалов: 561-570 |
Страницы: « Попередні 1 2 ... 55 56 57 58 59 ... 109 110 Наступні » |
Розв’язування задач на опрацювання табличних величин.
Корoткий опис: Тема уроку: Розв’язування задач на опрацювання табличних величин.
Мета уроку: Закріпити знання учнів по вивченим раніше темам з масивами; формувати в учнів інтерес до вивчення предмету, самостійність, старанність, акуратність та точність при виконанні вправ; розвивати в учнів уважність, спостережливість.
Тип уроку: Урок вивчення нового матеріалу.
Хід уроку
Мета уроку: Закріпити знання учнів по вивченим раніше темам з масивами; формувати в учнів інтерес до вивчення предмету, самостійність, старанність, акуратність та точність при виконанні вправ; розвивати в учнів уважність, спостережливість.
Тип уроку: Урок вивчення нового матеріалу.
Хід уроку
Тематична атестація. (Перевірити вміння та навички по створенні програм в середовищі програмування Turbo Pascal)
Корoткий опис: Тема уроку: Тематична атестація.
Мета уроку: Перевірити вміння та навички по створенні програм в середовищі програмування Turbo Pascal на опрацювання циклічних структур та табличних величин. Розвивати логічне мислення, уяву. Виховувати позитивні людські якості, повагу до старших людей.
Тип уроку: Урок перевірки знань.
Хід уроку
I. Організаційна частина.
II. Виконання завдання згідно варіанта.
Дати відповіді на поставлені питання.
Варіант 1.
Мета уроку: Перевірити вміння та навички по створенні програм в середовищі програмування Turbo Pascal на опрацювання циклічних структур та табличних величин. Розвивати логічне мислення, уяву. Виховувати позитивні людські якості, повагу до старших людей.
Тип уроку: Урок перевірки знань.
Хід уроку
I. Організаційна частина.
II. Виконання завдання згідно варіанта.
Дати відповіді на поставлені питання.
Варіант 1.
Літерні величини. Вказівки і функції опрацювання літерних величин. Складання програм обробки літерних величин..
Корoткий опис: Тема уроку: Літерні величини. Вказівки і функції опрацювання літерних величин. Складання програм обробки літерних величин..
Мета уроку: Ввести поняття літерної величини. Ознайомити учнів з основними функціями та процедурами які використовуються при обробці. Виховати зацікавленість до даної теми. Розвивати людські цінності.
Тип уроку: Узагальнення і систематизація знань.
Хід уроку
Мета уроку: Ввести поняття літерної величини. Ознайомити учнів з основними функціями та процедурами які використовуються при обробці. Виховати зацікавленість до даної теми. Розвивати людські цінності.
Тип уроку: Узагальнення і систематизація знань.
Хід уроку
Реалізація на ЕОМ програм опрацювання літерних величин. Розв’язування задач на опрацювання літерних величин.
Корoткий опис: Тема уроку: Реалізація на ЕОМ програм опрацювання літерних величин. Розв’язування задач на опрацювання літерних величин.
Мета уроку: Навчити учнів правильному складанню програм на опрацювання літерних величин. Розвинути уявлення про стандартні процедури та функції. Виховувати повагу до старших.
Тип уроку: Вивчення нового матеріалу.
Хід уроку
I. Організаційна частина.
II. Перевірка домашнього завдання.
III. Вивчення нового матеріалу.
Розглянемо приклади програм, які використовують стандартні процедури та функції для опрацювання літерних величин.
Приклад1. Написати програму, яка визначає довжину двох рядків, та їх об’єднання.
var
Мета уроку: Навчити учнів правильному складанню програм на опрацювання літерних величин. Розвинути уявлення про стандартні процедури та функції. Виховувати повагу до старших.
Тип уроку: Вивчення нового матеріалу.
Хід уроку
I. Організаційна частина.
II. Перевірка домашнього завдання.
III. Вивчення нового матеріалу.
Розглянемо приклади програм, які використовують стандартні процедури та функції для опрацювання літерних величин.
Приклад1. Написати програму, яка визначає довжину двох рядків, та їх об’єднання.
var
Буфер обміну
Корoткий опис: Буфер обміну, як вам відомо, призначений для зберігання фрагменту тексту з метою його копіювання чи переміщення як у межах документа, так і в інших документах.
Clipboard у більшості програм є одномісним – занесення у нього іншого елемента витирає його попереднє вмістиме. У програмі Word-2000 буфер є дванадцятимісним.
Виокрем ленний (вибраний) фрагмент тексту копіюють в clipboard одним із трьох способів:
Clipboard у більшості програм є одномісним – занесення у нього іншого елемента витирає його попереднє вмістиме. У програмі Word-2000 буфер є дванадцятимісним.
Виокрем ленний (вибраний) фрагмент тексту копіюють в clipboard одним із трьох способів:
Функції та класифікація систем підготовки текстів
Корoткий опис: Під текстом розуміють будь-яку інформацію, зображену символами клавіатури комп’ютера. Текстом може бути, наприклад, стаття, шкільний розклад, звіт, наказ, інформативний лист, класний журнал, рекламний лист та інші документи.
Інформатика на уроці: методологія та дидактика уроків з використанням комп’ютерів.
Корoткий опис: Інформатика на уроці:
методологія та дидактика уроків
з використанням комп’ютерів.
методологія та дидактика уроків
з використанням комп’ютерів.
Інформатика та історія розвитку обчислювальної техніки
Корoткий опис: Інформатика та інформація
Історія розвитку обчислювальної техніки
Історія розвитку обчислювальної техніки
Календарні плани та журнал факультативу з інформатики у 8 і 9 класах
Корoткий опис: Календарні плани та журнал факультативу з інформатики у 8 і 9 класах.
Державний стандарт базової і повної середньої освіти
Корoткий опис: Державний стандарт базової і повної середньої освіти (далі — Державний стандарт) визначає вимоги до освіченості учнів і випускників основної та старшої школи, гарантії держави у її досягненні.
Державний стандарт охоплює Базовий навчальний план, загальну характеристику інваріантної і варіативної складових змісту базової та повної середньої освіти, державні вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учнів. Виконання вимог Державного стандарту є обов'язковим для всіх навчальних закладів, що надають загальну середню освіту.
Державний стандарт охоплює Базовий навчальний план, загальну характеристику інваріантної і варіативної складових змісту базової та повної середньої освіти, державні вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учнів. Виконання вимог Державного стандарту є обов'язковим для всіх навчальних закладів, що надають загальну середню освіту.