Главная » Файлы » Для вчителя | [ Добавить материал ] |
В разделе материалов: 1092 Показано материалов: 701-710 |
Страницы: « Попередні 1 2 ... 69 70 71 72 73 ... 109 110 Наступні » |
Схема загального аналізу уроку
Корoткий опис: Схема загального аналізу уроку
I. Цілеспрямованість уроку:
1) визначити тему уроку, місце уроку в тематичному циклі, тип уроку;
2) назвати цілі уроку: практичні, загальноосвітні, розвиваючі, виховні;
3) встановити відповідність поставленої мети місцю уроку в ситуативно-тематичному циклі та типу уроку.
Інтернет
Корoткий опис: 1. На якій мові пишуть Web-сторінки?
Web-сторінки
HTML-документи
Web-документи
WWW-сторінки
Bew-документи
2. Яким чином окремий комп'ютер можна підключити до мережі Internet?
безпосередньо до мережі (як телефон)
Web-сторінки
HTML-документи
Web-документи
WWW-сторінки
Bew-документи
2. Яким чином окремий комп'ютер можна підключити до мережі Internet?
безпосередньо до мережі (як телефон)
"Побудова діаграм в електронних таблицях Excel"
Корoткий опис: Мета: Закріпити навички роботи з ЕТ Excel;
Сформувати вміння створювати діаграми;
Вдосконалювати навички роботи на ПК;
Виховувати старанність, активність при вивченні нового матеріалу,
уміння працювати в групі;
Сформувати вміння створювати діаграми;
Вдосконалювати навички роботи на ПК;
Виховувати старанність, активність при вивченні нового матеріалу,
уміння працювати в групі;
“Поняття про системи штучного інтелекту та експертні системи. Структура експертної системи.”
Корoткий опис: Матеріали на допомогу студентам для самостійного опрацювання теми:
“Поняття про системи штучного інтелекту та експертні
системи. Структура експертної системи.”
“Поняття про системи штучного інтелекту та експертні
системи. Структура експертної системи.”
Штучний інтелект – це програма, яка імітує на комп’ютері мислення людини. Для створення такої системи потрібно проаналізувати процес мислення людини при розв’язувані задач, виділити в процесі основні етапи і відтворити ці етапи в програмі.
При створені систем штучного інтелекту використовуються такі основні ідеї:
ПИТАННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО ЕКЗАМЕНУ “ОСНОВИ IНФОРМАТИКИ ТА ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНIКИ З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ”
Корoткий опис: РОЗДIЛ I. IНФОРМАЦIЯ. IНФОРМАТИКА. АЛГОРИТМ.
Iнформацiя. Iнформацiя i повiдомлення. Форми i способи передачi iнформацiї. Носiї iнформацiї. Кодування iнформацiї. Двiйковi знаки. Двiйковi числа. Передача iнформацiї.
Опрацювання iнформацiї. Кiлькiсть iнформацiї. Одиницi вимiрювання iнформацiї. Iнформатика як наука про методи збирання, опрацювання, зберiгання, пошуку, передачi, подання i використання iнформацiї в рiзних областях людської дiяльностi.
Поняття алгоритму. Властивостi алгоритму. Способи подання алгоритму. Виконавець алгоритму.
Iнформацiя. Iнформацiя i повiдомлення. Форми i способи передачi iнформацiї. Носiї iнформацiї. Кодування iнформацiї. Двiйковi знаки. Двiйковi числа. Передача iнформацiї.
Опрацювання iнформацiї. Кiлькiсть iнформацiї. Одиницi вимiрювання iнформацiї. Iнформатика як наука про методи збирання, опрацювання, зберiгання, пошуку, передачi, подання i використання iнформацiї в рiзних областях людської дiяльностi.
Поняття алгоритму. Властивостi алгоритму. Способи подання алгоритму. Виконавець алгоритму.
План-конспект уроку з інформатики 11-Б кл.
Корoткий опис: Тема: створення лінійних програм для обчислення складних арифметичних виразів.
Мета: Навчити учнів створювати лінійні програми для обчислення складних арифметичних виразів.
Розвивати в учнів вміння працювати на персональних компютерах;
Виховувати в учнів любов до праці.
Мета: Навчити учнів створювати лінійні програми для обчислення складних арифметичних виразів.
Розвивати в учнів вміння працювати на персональних компютерах;
Виховувати в учнів любов до праці.
План-конспект уроку з інформатики 10-B кл.
Корoткий опис: Тема: Використання математичних формул та виразів в електронних таблицях. Приклади задач обчислювального характеру.
Мета: Ознайомити учнів з поняттям формули як зручного засобу роботи із даними робочого аркуша. Навчити методам спрощення роботи із посиланнями за допомогою імен.
Мета: Ознайомити учнів з поняттям формули як зручного засобу роботи із даними робочого аркуша. Навчити методам спрощення роботи із посиланнями за допомогою імен.
11 клас, Урок
Корoткий опис: Тема: Розв’язування задач з хімії, математики, географії та ін .
Мета: Ознайомити учнів з методикою полегшення вводу формул шляхом використання функцій Microsoft Еxcel 97. Ввести поняття функції як вбудованої в Еxcel формули
Хід уроку.
І. Організаційна частина (2 хв.)
ІІ. Актуалізація опорних питань (8 хв.)
1. Що таке функція в Microsoft Еxcel ?
2. Які типи операндів і які операції допустимі у формулі ?
3. Які типи посилання на клітинки допустимі у формулах ?
4. Якими способами можна вставити функцію у формулу ?
5. Яким чином здійснюється обчислення формул ?
6. Які типи помилок можливі при обчисленні формул ?
7. Які об’єкти відображенні на рядку формул ?
8. Як можна спростити роботу користувача із посиланнями за допомогою імен ?
Мета: Ознайомити учнів з методикою полегшення вводу формул шляхом використання функцій Microsoft Еxcel 97. Ввести поняття функції як вбудованої в Еxcel формули
Хід уроку.
І. Організаційна частина (2 хв.)
ІІ. Актуалізація опорних питань (8 хв.)
1. Що таке функція в Microsoft Еxcel ?
2. Які типи операндів і які операції допустимі у формулі ?
3. Які типи посилання на клітинки допустимі у формулах ?
4. Якими способами можна вставити функцію у формулу ?
5. Яким чином здійснюється обчислення формул ?
6. Які типи помилок можливі при обчисленні формул ?
7. Які об’єкти відображенні на рядку формул ?
8. Як можна спростити роботу користувача із посиланнями за допомогою імен ?
Фрагмент календарно-тематичного плану з інформатики в 11 класі
Корoткий опис: Фрагмент календарно-тематичного плану з інформатики в 11 класі
"БРЕЙН-РИНГ"
Корoткий опис: Мета. Зацікавити учнів інформатикою, встановлюючи зв`зки між інформатикою та іншими сферами життя. Поглибити і розширити знання учнів з інформатики. Розвивати пізнавальний інтерес, творчу активність, допитливість, логічне мислення. Сприяти активізації розумової діяльності учнів ; прищеплювати любов до інформатики. Виховувати активність і колективність в учнів.
Форма проведення. Ігрова програма.
Форма проведення. Ігрова програма.