Главная » Файлы » Для вчителя » Інформатика | [ Добавить материал ] |
В категории материалов: 735 Показано материалов: 421-430 |
Страницы: « Попередні 1 2 ... 41 42 43 44 45 ... 73 74 Наступні » |
Сортировать по: Даті · Назві · Завантаженням · Переглядам
Розв’язування задач на опрацювання табличних величин.
Корoткий опис: Тема уроку: Розв’язування задач на опрацювання табличних величин.
Мета уроку: Закріпити знання учнів по вивченим раніше темам з масивами; формувати в учнів інтерес до вивчення предмету, самостійність, старанність, акуратність та точність при виконанні вправ; розвивати в учнів уважність, спостережливість.
Тип уроку: Урок вивчення нового матеріалу.
Хід уроку
Мета уроку: Закріпити знання учнів по вивченим раніше темам з масивами; формувати в учнів інтерес до вивчення предмету, самостійність, старанність, акуратність та точність при виконанні вправ; розвивати в учнів уважність, спостережливість.
Тип уроку: Урок вивчення нового матеріалу.
Хід уроку
Тематична атестація. (Перевірити вміння та навички по створенні програм в середовищі програмування Turbo Pascal)
Корoткий опис: Тема уроку: Тематична атестація.
Мета уроку: Перевірити вміння та навички по створенні програм в середовищі програмування Turbo Pascal на опрацювання циклічних структур та табличних величин. Розвивати логічне мислення, уяву. Виховувати позитивні людські якості, повагу до старших людей.
Тип уроку: Урок перевірки знань.
Хід уроку
I. Організаційна частина.
II. Виконання завдання згідно варіанта.
Дати відповіді на поставлені питання.
Варіант 1.
Мета уроку: Перевірити вміння та навички по створенні програм в середовищі програмування Turbo Pascal на опрацювання циклічних структур та табличних величин. Розвивати логічне мислення, уяву. Виховувати позитивні людські якості, повагу до старших людей.
Тип уроку: Урок перевірки знань.
Хід уроку
I. Організаційна частина.
II. Виконання завдання згідно варіанта.
Дати відповіді на поставлені питання.
Варіант 1.
Літерні величини. Вказівки і функції опрацювання літерних величин. Складання програм обробки літерних величин..
Корoткий опис: Тема уроку: Літерні величини. Вказівки і функції опрацювання літерних величин. Складання програм обробки літерних величин..
Мета уроку: Ввести поняття літерної величини. Ознайомити учнів з основними функціями та процедурами які використовуються при обробці. Виховати зацікавленість до даної теми. Розвивати людські цінності.
Тип уроку: Узагальнення і систематизація знань.
Хід уроку
Мета уроку: Ввести поняття літерної величини. Ознайомити учнів з основними функціями та процедурами які використовуються при обробці. Виховати зацікавленість до даної теми. Розвивати людські цінності.
Тип уроку: Узагальнення і систематизація знань.
Хід уроку
Реалізація на ЕОМ програм опрацювання літерних величин. Розв’язування задач на опрацювання літерних величин.
Корoткий опис: Тема уроку: Реалізація на ЕОМ програм опрацювання літерних величин. Розв’язування задач на опрацювання літерних величин.
Мета уроку: Навчити учнів правильному складанню програм на опрацювання літерних величин. Розвинути уявлення про стандартні процедури та функції. Виховувати повагу до старших.
Тип уроку: Вивчення нового матеріалу.
Хід уроку
I. Організаційна частина.
II. Перевірка домашнього завдання.
III. Вивчення нового матеріалу.
Розглянемо приклади програм, які використовують стандартні процедури та функції для опрацювання літерних величин.
Приклад1. Написати програму, яка визначає довжину двох рядків, та їх об’єднання.
var
Мета уроку: Навчити учнів правильному складанню програм на опрацювання літерних величин. Розвинути уявлення про стандартні процедури та функції. Виховувати повагу до старших.
Тип уроку: Вивчення нового матеріалу.
Хід уроку
I. Організаційна частина.
II. Перевірка домашнього завдання.
III. Вивчення нового матеріалу.
Розглянемо приклади програм, які використовують стандартні процедури та функції для опрацювання літерних величин.
Приклад1. Написати програму, яка визначає довжину двох рядків, та їх об’єднання.
var
Буфер обміну
Корoткий опис: Буфер обміну, як вам відомо, призначений для зберігання фрагменту тексту з метою його копіювання чи переміщення як у межах документа, так і в інших документах.
Clipboard у більшості програм є одномісним – занесення у нього іншого елемента витирає його попереднє вмістиме. У програмі Word-2000 буфер є дванадцятимісним.
Виокрем ленний (вибраний) фрагмент тексту копіюють в clipboard одним із трьох способів:
Clipboard у більшості програм є одномісним – занесення у нього іншого елемента витирає його попереднє вмістиме. У програмі Word-2000 буфер є дванадцятимісним.
Виокрем ленний (вибраний) фрагмент тексту копіюють в clipboard одним із трьох способів:
Функції та класифікація систем підготовки текстів
Корoткий опис: Під текстом розуміють будь-яку інформацію, зображену символами клавіатури комп’ютера. Текстом може бути, наприклад, стаття, шкільний розклад, звіт, наказ, інформативний лист, класний журнал, рекламний лист та інші документи.
Календарні плани та журнал факультативу з інформатики у 8 і 9 класах
Корoткий опис: Календарні плани та журнал факультативу з інформатики у 8 і 9 класах.
Державний стандарт базової і повної середньої освіти
Корoткий опис: Державний стандарт базової і повної середньої освіти (далі — Державний стандарт) визначає вимоги до освіченості учнів і випускників основної та старшої школи, гарантії держави у її досягненні.
Державний стандарт охоплює Базовий навчальний план, загальну характеристику інваріантної і варіативної складових змісту базової та повної середньої освіти, державні вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учнів. Виконання вимог Державного стандарту є обов'язковим для всіх навчальних закладів, що надають загальну середню освіту.
Державний стандарт охоплює Базовий навчальний план, загальну характеристику інваріантної і варіативної складових змісту базової та повної середньої освіти, державні вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учнів. Виконання вимог Державного стандарту є обов'язковим для всіх навчальних закладів, що надають загальну середню освіту.
Службова записка
Корoткий опис: У зв’язку з потребою учнів у всебічному розвитку і інформаційній грамотності необхідно створити в навчальному закладі комп’ютерний клас. Кабінет для класу розмістимо на другому поверсі, у північній частині школи. Якщо комп'ютерів буде понад 10 то потрібно буде обладнати додатково лабораторну кімнату. Для класу необхідно придбати 10-15 комп'ютерів, 1 на робоче місце вчителя решта на робочі місця учнів. На комп’ютери потрібно придбати необхідне програмне забезпечення. ПК будуть розміщуватися так як показано на рис.1 Також при можливості потрібно придбати принтер, сканер, ксерокс.
Педагогічний програмний засіб для загальноосвітніх навчальних закладів «Інформатика, 10 клас»
Корoткий опис: ЗМІСТ
1. ВСТУП
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
СТИСЛИЙ ОПИС МОЖЛИВОСТЕЙ
ПЕРЕЛІК ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, З ЯКОЮ НЕОБХІДНО ОЗНАЙОМИТИСЯ КОРИСТУВАЧЕВІ
2. ВИМОГИ ДО ПІДГОТОВКИ СПЕЦІАЛІСТІВ, ЩО МАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ З ППЗ
3. СКЛАД ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
4. ПРИЗНАЧЕННЯ ППЗ
5. УМОВИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
6. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИКОРИСТАННЯ ППЗ У НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ
7. ІНСТАЛЯЦІЯ ТА ДЕІНСТАЛЯЦІЯ ПРОГРАМИ
7.1. ІНСТАЛЯЦІЯ ПРОГРАМИ
7.2. ТИПИ ІНСТАЛЯЦІЇ
7.2.1. Інсталяція на одному комп’ютері
7.2.2. Інсталяція в локальній мережі
7.3. РЕЖИМИ ІНСТАЛЯЦІЇ
7.3.1. Повна інсталяція
7.3.2. Вибіркова інсталяція
7.4. ПЕРЕУСТАНОВКА КОМПОНЕНТІВ ПРОГРАМИ
7.5. ЗМІНА КОМПОНЕНТІВ ПРОГРАМИ
7.6. ДЕІНСТАЛЯЦІЯ ПРОГРАМИ
7.6.1. Відміна режиму деінсталяції програми
8. РОБОТА З ПРОГРАМОЮ
8.1. ПРОГРАМНИЙ МОДУЛЬ „ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОГРАМНИЙ ЗАСІБ „ІНФОРМАТИКА, 10 КЛАС”
8.1.1. Робота з ППЗ у режимі „Конструктор”
8.1.1.1. Панель роботи з файлами
8.1.1.2. Заголовок активного вікна
8.1.1.3. Панель мінімізації/закриття вікна програми
8.1.1.4. Панель переліків і змісту
8.1.1.5. Робоча область
8.1.1.6. Панель роботи з поточним уроком
8.1.1.7. Робота з уроками
8.1.1.8. Робота з базовими елементами ППЗ
8.1.2. Робота з ППЗ у режимі „Уроки”
8.1.2.1. Панель роботи з файлами
8.1.2.2. Панель переліку існуючих в програмі уроків
8.1.2.3. Робоча область
8.1.3. Робота з ППЗ у режимі „Статистика”
8.1.3.1. Блок роботи з класами
8.1.3.2. Блок роботи з учнями
8.1.3.3. Блок перегляду успішності учнів
8.1.4. Робота з ППЗ у режимі „Конструктор тестових завдань”
8.1.4.1. Звичайне тестове завдання
8.2. ПРОГРАМНИЙ МОДУЛЬ „ПРОГРАВАЧ УРОКІВ”
9. ФОРМАТИ ФАЙЛІВ ППЗ
10. ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА
11. ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА ППЗ
1. ВСТУП
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
СТИСЛИЙ ОПИС МОЖЛИВОСТЕЙ
ПЕРЕЛІК ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, З ЯКОЮ НЕОБХІДНО ОЗНАЙОМИТИСЯ КОРИСТУВАЧЕВІ
2. ВИМОГИ ДО ПІДГОТОВКИ СПЕЦІАЛІСТІВ, ЩО МАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ З ППЗ
3. СКЛАД ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
4. ПРИЗНАЧЕННЯ ППЗ
5. УМОВИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
6. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИКОРИСТАННЯ ППЗ У НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ
7. ІНСТАЛЯЦІЯ ТА ДЕІНСТАЛЯЦІЯ ПРОГРАМИ
7.1. ІНСТАЛЯЦІЯ ПРОГРАМИ
7.2. ТИПИ ІНСТАЛЯЦІЇ
7.2.1. Інсталяція на одному комп’ютері
7.2.2. Інсталяція в локальній мережі
7.3. РЕЖИМИ ІНСТАЛЯЦІЇ
7.3.1. Повна інсталяція
7.3.2. Вибіркова інсталяція
7.4. ПЕРЕУСТАНОВКА КОМПОНЕНТІВ ПРОГРАМИ
7.5. ЗМІНА КОМПОНЕНТІВ ПРОГРАМИ
7.6. ДЕІНСТАЛЯЦІЯ ПРОГРАМИ
7.6.1. Відміна режиму деінсталяції програми
8. РОБОТА З ПРОГРАМОЮ
8.1. ПРОГРАМНИЙ МОДУЛЬ „ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОГРАМНИЙ ЗАСІБ „ІНФОРМАТИКА, 10 КЛАС”
8.1.1. Робота з ППЗ у режимі „Конструктор”
8.1.1.1. Панель роботи з файлами
8.1.1.2. Заголовок активного вікна
8.1.1.3. Панель мінімізації/закриття вікна програми
8.1.1.4. Панель переліків і змісту
8.1.1.5. Робоча область
8.1.1.6. Панель роботи з поточним уроком
8.1.1.7. Робота з уроками
8.1.1.8. Робота з базовими елементами ППЗ
8.1.2. Робота з ППЗ у режимі „Уроки”
8.1.2.1. Панель роботи з файлами
8.1.2.2. Панель переліку існуючих в програмі уроків
8.1.2.3. Робоча область
8.1.3. Робота з ППЗ у режимі „Статистика”
8.1.3.1. Блок роботи з класами
8.1.3.2. Блок роботи з учнями
8.1.3.3. Блок перегляду успішності учнів
8.1.4. Робота з ППЗ у режимі „Конструктор тестових завдань”
8.1.4.1. Звичайне тестове завдання
8.2. ПРОГРАМНИЙ МОДУЛЬ „ПРОГРАВАЧ УРОКІВ”
9. ФОРМАТИ ФАЙЛІВ ППЗ
10. ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА
11. ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА ППЗ