Главная » Файлы » Для вчителя [ Добавить материал ]

В разделе материалов: 1092
Показано материалов: 371-380
Страницы: « Попередні 1 2 ... 36 37 38 39 40 ... 109 110 Наступні »

Впорядкування даних, пошук даних за зразком в таблиці. Використання простих фільтрів для пошуку даних у БД. Використання розширеного фільтра

Корoткий опис:  Заняття 3
Тема: Впорядкування даних, пошук даних за зразком в таблиці. Використання простих фільтрів для пошуку даних у БД. Використання розширеного фільтра.
Мета: навчити учнів опрацьовувати інформацію за допомогою команд впорядкування, пошуку та використання фільтрів.
Тип уроку: лекційно-практичний (комбінований).
Хід уроку:
І. Теоретична частина:
Опрацьовування даних БД викликає іноді певні труднощі, особливо, коли даних багато. Під час перегляду таблиці, людина концентрує увагу спочатку на якомусь одному полі, а потім охоплює всю потрібну інформацію в цьому записі. Прослідкуйте, як би Ви обирали собі комп’ютер, маючи перед собою прайс-таблицю? На що Ви звертаєте увагу в першу чергу, і на що в другу? Думаю, що все залежить від суми грошей, якою Ви обмежені. Якщо Ви не обмежені, то спочатку дивитесь на поле процесор, а на поле ціна в останню чергу. Якщо обмежені, то спочатку на поле ціна, а потім на конфігурацію. В будь-якому СУБД є можливість впорядкувати дані певного поля за

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Форми. Призначення та режими роботи з формами. Способи створення форм.

Корoткий опис:  Заняття 5 (2 год)
Тема: Форми. Призначення та режими роботи з формами. Способи створення форм.
Мета: навчити учнів створювати форми за допомогою майстра та в режимі конструктора.
Тип уроку: лекційно-практичний (комбінований).
Хід уроку:
І. Теоретична частина:
У роботі з БД, важливим є зовнішній вигляд подання інформації. Наочність створює комфорт для роботи з даними, сприяє результативності праці.
Форми – це об’єкти утворені на основі таблиць даних і призначені для більш зручного і наочного редагування та опрацювання даних. (мал. 31)
СУБД Access надає можливість створювати форми подання даних за допомогою майстра та конструктора. Фактично, користувач має можливість розмістити поля в якому завгодно порядку, будь-яким шрифтом, на будь-якому фоні.
Меню створення форми

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Паскаль. Задачі . 2 варіанти

Корoткий опис:  І-В

1. Три числа задані формудами:

Вибрати ті з них, модулі яких менші 5. Надрукувати їх і їхні квадрати.

Program Modul;
Var n,m,l,k,p:real;
Begin
Readln(n,m);
If n=0 then exit;
l:=(n-3*m)/2; k:=(2*n+m)/n; p=n*m-9.3;
if (l>5) and (l<5) then Writeln(l,sqr(l));
if (k>5) and (k<5) then Writeln(l,sqr(l));
if (p>5) and (p<5) then Writeln(l,sqr(l));
End.

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

запис і читання в Паскаль.

Корoткий опис:  Тема: запис і читання в Паскаль.
Мета: ознайомити учнів з основними типами запису і читання в мові програмування Паскаль; формувати вміння складати програми на введення і виведення даних розвивати мислення; виховувати інтерес до програмування, старанність.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
1. Назвіть цілочислові типи даних та границі їх діапазонів.
2. Які типи даних належать до дійсних типів?
3. Які функції в Pascal перетворюють символ в ASCII-код та навпаки?
4. Що таке перелічуваний тип і як складається його опис?
5. Як описується тип-діапазон?

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Підсумкові запити. Таблиці

Корoткий опис:  Підсумкові запити
Запити дозволяють не тільки відбирати потрібну інформацію з таблиць і обробляти її шляхом створення нових полів, але й робити так звані підсумкові обчислення. Прикладом під-сумкового обчислення може служити сума всіх значень у якійсь групі записів або їхнє середнє значення, хоча крім суми й середнього значення існують і інші підсумкові функції. Оскільки підсумкові функції для одного запису не мають змісту й існують тільки для Групи записів, то попередньо запису треба згрупувати за якоюсь ознакою.

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

застосування циклу «Доки» (WHILE).

Корoткий опис:  Тема: застосування циклу «Доки» (WHILE).
Мета: продовжити формувати в учнів вміння застосовувати команди повторення до розв’язування вправ на використання вказівок по-вторення; розвивати вміння логічно мислити, пам’ять, уяву; ви-ховувати старанність, працелюбність, наполегливість в оволодінні знаннями.
ХІД УРОКУ
І. Організаційний момент.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
Взяти в кількох учнів зошити з виконаними завданнями.
Фронтальне опитування
1. Яке призначення циклу «доки»?

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

“Показуха”

Корoткий опис:  Мета: повторити і закріпити основні поняття, вміння, навички; формувати і розвивати пізнавальний інтерес, зацікавленість учнів та їх творчість.
Тип уроку: урок-гра.
Обладнання: картки із завданням.
Девіз уроку: “Через гру та творчість до пізнання!”

ХІД УРОКУ
Добрий день, шановні друзі та гості!
Сьогоднішній урок у нас дещо незвичайний. Це урок-гра “Показуха”, яка сьогодні присвячена інформатиці.

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Олімпіади з Інформатики

Корoткий опис:  Задачі з Всеукраїнської олімпіади з Інформатики, рекомендації, щодо їх розв'язання.

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

задачі з програмування

Корoткий опис:  Збірник задач з програмування

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Лабораторні, самостійні роботи та комп'ютерні тести з Інформатики

Корoткий опис:  Експериментальний авторський
навчально-методичний комплекс засобів викладання
«Основ інформатики та обчислювальної техніки»
в середніх закладах освіти

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

1-10 11-20 ... 351-360 361-370 371-380 381-390 391-400 ... 1081-1090 1091-1092