Главная » Файлы » Для вчителя [ Добавить материал ]

В разделе материалов: 1092
Показано материалов: 361-370
Страницы: « Попередні 1 2 ... 35 36 37 38 39 ... 109 110 Наступні »

Етапи розв'язування задач за допомогою комп'ютера

Корoткий опис:  Етапи розв'язування задач за допомогою комп'ютера
Нині важко уявити собі життя сучасної людини без комп'ютера. Люди використовують його для розв'язання найрізноманітніших задач: від виконання складних обчислень у наукових дослідженнях та економіці до виконання кропіткої домашньої роботи Комп'ютер — це помічник людини, без нього неможлива обробка величезного потоку інформації, який кожного дня зростає: будь то оформлення складної документації, створення та обробка графічних зображень, розв'язування математичних задач, отримання даних з будь-якої теми, тощо. Для розв'язання цих задач комп'ютер озброєний найрізноманітнішим програмним забезпеченням, яке поділяється на чотири категорії: операційні системи, системні утиліти, системи програмування, прикладне програмне забезпечення.

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Застосування спеціальних ефектів і посилань

Корoткий опис:  Тема: «Застосування спеціальних ефектів і посилань».
Цілі уроку:
• допомогти учням отримати уявлення про мультимедіа, навчити створювати мультимедійні презентації.
• виховання інформаційної культури учнів, уважності, акуратності, дисциплінованості, посидючості.
• розвиток мислення, пізнавальних інтересів, навиків роботи на комп'ютері, роботи з мультимедійними програмними засобами.
Устаткування:
дошка, комп'ютер, комп'ютерна презентація.
План уроку:
I. Орг. момент.
II. Актуалізація і перевірка знань.
III. Теоретична частина.
IV. Практична частина.
V. Д/з
VI. Питання учнів.
VII. Підсумок уроку.
Хід уроку:
I. Орг. момент.
Вітання, перевірка присутніх. Пояснення ходу уроку.
II. Актуалізація і перевірка знань.
На минулому уроці ми познайомимося з тим, що таке мультимедіа, мультимедійні програмні засоби, мультимедійні презентації, програмами для створення презентацій. Давайте пригадаємо, що ви вже знаєте. Учні відповідають.

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Редагування тексту у Word

Корoткий опис:  І. Наберіть три речення (кожне з нового рядка), які наведені нижче:
У старого Лук’яна Хомутенка сімеєчка...: він з жінкою та восьмеро дітей.
Під стінкою на вичовганій канапі сиділо ще двоє пасажирів.
Вже можна було розібрати, що там, у човні, сиділо четверо – двоє на веслах, а двоє – один проти іншого.
ІІ. Відформатуйте текст:
- 1 речення: 16, П, К, <Лук’яна Хомутенка>: Ж, Ч
- 2 речення: А, 18, С, Ж, Ч, <канапі>: К
- 3 речення: А, 14, Ш, Ж, К, <у човні>: Ч
ІІІ. Перемістити перше речення в кінець тексту.
ІV. В правому нижньому кутку сторінки поставте її номер.

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Графіка

Корoткий опис:  Завдання № 1
Розробити та реалізувати математичну модель перегляду плаского малюнка через пласку з одного боку пластину прозорого матеріалу (далі "лінзу") із заданим коефіцієнтом заломлення. Малюнок задається у файлі формату .bmp, лінза задається малюнком у відтінках сірого, при цьому світлішим пікселям на малюнку відповідає більша товщина лінзи у геометричній точці. Мінімальна товщина лінзи, відстань до лінзи, до малюнка задається окремо. Передбачити збереження результату виконання програми в файлі формату .bmp.
Завдання № 2
Розробити та реалізувати математичну модель динамічного перегляду рельєфного малюнка через лінзу. Рельєф на малюнку задається окремим графічним файлом за принципом, аналогічним до визначення лінзи. Керування переглядом здійснюється користувачем у режимі реального часу.
Завдання № 3

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

«Робота з таблицями в ТР»

Корoткий опис:  Практична робота. «Робота з таблицями в ТР»
Завдання
Створити таблицю з назвою «Мої друзі і я», де є п’ять стовпчиків і деяка, невідома заздалегідь, кількість рядків з да¬ними про ваших друзів, причому пер-ший рядок (після рядка заголовка) — ваші дані. Заголовки стовпчиків: «Прі-звище», «Ім’я», «Дата народження», «Адреса», «Телефон». Дані ввести дові-льно. Таблицю оформити якнайкраще.

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Ієрархічна, мережева, реляційна модель бази даних.

Корoткий опис:  Заняття №1 (2 год)
Тема: Бази даних. Ієрархічна, мережева, реляційна модель бази даних. Класифікація баз даних. СУБД. Особливості СУБД Access.
Мета: Дати поняття про бази даних та про програми, які з ними працюють. Довести учням актуальність та важливість знань з цієї теми.
Форма: Урок – розповідь,
Обладнання і матеріали: Слайди зі схемами на кодоплівці, або мультимедійна презентація в PowerPoint.
Хід уроку:
1.1. Що таке бази даних?

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Збірник задач з програмування

Корoткий опис:  Посібник містить умови задач з різних тем курсу програмування. Орієнтовані задачі на складання програм в мові програмування Тurbo Pascal.
Передбачено такі теми:
1. Структура слідування .
2. Розгалуження.
3. Циклічні програми.
4. Масив.
5. Рядковий тип величин.
6. Структуроване програмування.
7.Бібліотека.
8. Модуль керування екраном.
9. Файловий тип .
10. Графічні можливості.
11. Робота з текстом.
12. Типи величин в Паскалі. Типізовані константи.
13. Розв’язування задач підвищеної складності.

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Проектування БД. Створення структури таблиці реляційної БД. Типи даних, які використовуються в БД. Введення та редагування БД.

Корoткий опис:  Заняття №2
Тема уроку: Проектування БД. Створення структури таблиці реляційної БД. Типи даних, які використовуються в БД. Введення та редагування БД.
Мета уроку: Навчити учнів створювати структуру таблиці, оптимально застосовувати типи даних поля та властивості полів.
Тип уроку: комбінований.
І. Теоретична частина:
2.1 Завантаження СУБД Access
Програма Microsoft Access знаходиться в головному меню Windows -Программы. Отже, щоб завантажити СУБД треба виконати таку послідовність команд: Пуск – Программы – Microsoft Access. Після того, як Ви успішно виконаєте цю послідовність команд, на екрані з’явиться стартове меню СУБД з трьох пунктів:

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Запити. Призначення. Створення простих запитів. Перехресні запити. Запити на зміну даних.

Корoткий опис:  Заняття №4 (2 год)
Тема: Запити. Призначення. Створення простих запитів. Перехресні запити. Запити на зміну даних.
Мета: навчитися створювати запити.
Тип уроку: комбінований.
4.1. Поняття запиту.
Бази даних створюються не просто так, а для того, щоб їх активно використовували при нагоді. Дуже складно працювати з базою даних яка має велику кількість записів без спеціального сервісу. Для полегшення роботи з даними, СУБД Access надає можливість створювати запити. Мета створення запиту може бути різна: для локалізації даних, для знищення певних записів, з метою групування даних за деякою ознакою. Запити можуть включати в себе підсумкові підрахунки і зводити поля з декількох таблиць. Все це говорить про корисність створення запитів.

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Створення звітів за допомогою майстра звітів.

Корoткий опис:  Заняття №6
Створення звітів за допомогою майстра звітів.
Дуже часто доводиться виводити результати діяльності з базою даних на принтер у вигляді звітів. Звіт – це документ, призначений для виведення результатів на принтер. Звіт повинен містити в собі необхідні поля та деяки остаточні розрахунки. Найпростіше створювати звіт за допомогою майстра звітів, а редагувати за допомогою конструктора. На попередніх заняттях ми вже звикли до майстрів Access, тому, майже всі операції Ви

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

1-10 11-20 ... 341-350 351-360 361-370 371-380 381-390 ... 1081-1090 1091-1092