Главная » Файлы » Для вчителя » Інформатика | [ Добавить материал ] |
В категории материалов: 735 Показано материалов: 261-270 |
Страницы: « Попередні 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 73 74 Наступні » |
Сортировать по: Даті · Назві · Завантаженням · Переглядам
ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК ІЗОПРОЦЕСИ ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК «ФІЗИКА Й ІНФОРМАТИКА»
ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК «ФІЗИКА Й ІНФОРМАТИКА»
Учитель фізики Комоско И.И.
Учитель інформатики Горелова Г.А.
Тема: «ИЗОПРОЦЕССЫ»
Ціль: Досліджувати процеси, у яких маса газу й один із трьох параметрів – тиск, об'єм або температура – залишаються незмінними.
Формування компетентностей у сфері самостійної пізнавальної діяльності, заснованих на засвоєнні способів придбання знань із різних джерел інформації, на вмінні побачити проблему й намітити шляхи її рішення; комунікативних компетентностей (уміння працювати в групі).
Ресурси:
ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК ІНФОРМАТИКИ Й ФІЗИКИ «ВИЗНАЧЕННЯ ПРИСКОРЕННЯ ВІЛЬНОГО ПАДІННЯ»
Казакова Марія Миколаївна, Чугунова Лілля Олександрівна
Учбово-методичний центр інформаційних технологій і мультимедиа, м. Йошкар-Ола
задать вопрос автору
Інформаційні технології є невід'ємною частиною сучасної методики шкільного навчання. У школі № 30 міста Йошкар-Оли, що вже перейшла на профільне навчання, функціонують чотири сучасних кабінети інформатики, оснащених комп'ютерами останніх модифікацій і мультимедийными засобами. Ці кабінети об'єднані в локальну мережу, що дає можливість обмінюватися інформацією й використати їх одночасно.
Математичне моделювання.
Тема: Математичне моделювання
Тип уроку: Урок вдосконалення знань, вмінь і навичок.
Вид уроку: Урок – бесіда з активним залученням учнів до обговорення питань, положень, задач.
Прийоми активізації пізнавальної діяльності школярів: Використання вчителем яскравих прикладів і фактів.
Мета: Познайомити учнів з методом побудови математичних моделей з різних областей знань.
Опорні знання: Поняття інтеграла, формули первісних. Уміти:
• проводити обчислювальний експеримент;
• становити математичні моделі для рішення задач із різних областей знань;
• виробляти вміння пояснювати, викладати свої думки, виробляти організаторські навички.
Знати:
• Алгоритм обчислення інтеграла наближеними методами
• Методи обчислення певних інтегралів.
• Формули первісних.
Електромагнітні коливання. Розрахунки й побудова графіків в Excel.
Тема уроку: Електромагнітні коливання. Розрахунки й побудова графіків в Excel.
Мета уроку: Закріпити вміння й навички роботи з електронними таблицями. На конкретному прикладі показати ефективність використання комп'ютера при рішенні фізичних задач.
Форма уроку: практична робота на комп'ютері.
Математичне моделювання
За допомогою вчителя фізики до уроку підготовлені задачі, що закріплюють тему: «Електромагнітні коливання».
Математика за 2500 років свого існування нагромадила найбагатший інструмент для дослідження навколишнього нас миру. Однак, як помітив видатний російський математик і кораблебудівник А.Н.Крилов, людина звертається до математики « не тому, щоб любуватися незлічимими скарбами.
ІНТЕРАКТИВНІ ВПРАВИ на уроках інформатики
(тривалість - 15 хв.)
Послідовність проведення:
Проведення вправи дисциплінує та полегшує у майбутньо¬му роботу вчителя,
Необхідною умовою вправи є послідовне подання правил з їхніми роз'ясненнями та їх позитивне спрямування.
Перші правила пропонує вчитель, а інші - учні. Після запису кожного-правила необхідно запитати: Чи всі погоджуються із цим правилом? Чи всі розуміють, що означає це правило?
Інтерфейс програми Microsoft word.
Інтерфейс програми Microsoft word. Створіть афішу реклами фірми, де ви працюєте, використавши стандартні рисунки, Word Art та анімацію шрифту.
Word завантажується одним із способів, що надає Windows:
• На робочому столі Windows двічі клацнути на ярлику Word.
• На робочому столі Windows або у папці двічі клацнути на піктограмі документа, створеного за допомогою Word.
• Із меню “Програми” через кнопку “Пуск” панелі задач.
Через деякий час на екрані монітора з’явиться робоче поле програми Word (на малюнку вертикальний розмір штучно зменшено).
Інтернет. Електронна пошта і пошук інформації
Тема: Інтернет. Електронна пошта і пошук інформації.
Мета: ознайомити учнів з електронною поштою, навчити отримувати доступ до документів, мати поняття про службу новин (телеконференції).
Обладнання: персональні комп’ютери, опорний конспект до заданої теми .
Тип уроку: урок формування умінь і навичок.
Форма організації уроку.
Робота в комп’ютерному класі – лекційне заняття; пояснення нового матеріалу.
Хід уроку
Інтерфейс програми Microsoft Word 2003
Інтерфейс програми Microsoft Word 2003
Word завантажується одним із способів, що надає Windows:
• На робочому столі Windows двічі клацнути на ярлику Word.
• На робочому столі Windows або у папці двічі клацнути на піктограмі документа, створеного за допомогою Word.
• Із меню “Програми” через кнопку “Пуск” панелі задач.
Через деякий час на екрані монітора з’явиться робоче поле програми Word (на малюнку вертикальний розмір штучно зменшено).
У вікні Word з верху знаходиться рядок заголовок, стандартного для Windows. В ньому введено ім’я програми (в даному випадку Microsoft Word). Крім цього, в рядку заголовка є чотири кнопки: одна з лівого краю, і три з правого. Ліва кнопка – це кнопка виклику управляючого меню. Управляюче меню є типовим для будь-якого вікна Windows. В правому верхньому куті рядка заголовка екрана Word є кнопки, за допомогою яких можна виконати такі дії:
Брейн - ринг у школі з інформатики
Розвиваюча: Вдосконалювати навички роботи в групах, вміння аналізувати та пояснювати, давати повну відповідь.
Виховна: Виховувати толерантне ставлення дітей один до одного, інтерес до предмету.
І раунд Інформатика і спорт
1. Різновид носія інформації. — Спортивне знаряддя для метання. (Диск).
«МАСИВИ»
ХІД УРОКУ
1. ОРГМОМЕНТ
2. ЗМІСТ РОБОТИ
I ВАРІАНТ
1) Дайте визначення:
Одновимірний масив