Главная » Файлы » Для вчителя » Інформатика | [ Добавить материал ] |
В категории материалов: 735 Показано материалов: 251-260 |
Страницы: « Попередні 1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 73 74 Наступні » |
Сортировать по: Даті · Назві · Завантаженням · Переглядам
застосування циклу «Доки» (WHILE).
Мета: продовжити формувати в учнів вміння застосовувати команди повторення до розв’язування вправ на використання вказівок по-вторення; розвивати вміння логічно мислити, пам’ять, уяву; ви-ховувати старанність, працелюбність, наполегливість в оволодінні знаннями.
ХІД УРОКУ
І. Організаційний момент.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
Взяти в кількох учнів зошити з виконаними завданнями.
Фронтальне опитування
1. Яке призначення циклу «доки»?
“Показуха”
Тип уроку: урок-гра.
Обладнання: картки із завданням.
Девіз уроку: “Через гру та творчість до пізнання!”
ХІД УРОКУ
Добрий день, шановні друзі та гості!
Сьогоднішній урок у нас дещо незвичайний. Це урок-гра “Показуха”, яка сьогодні присвячена інформатиці.
Олімпіади з Інформатики
задачі з програмування
Лабораторні, самостійні роботи та комп'ютерні тести з Інформатики
навчально-методичний комплекс засобів викладання
«Основ інформатики та обчислювальної техніки»
в середніх закладах освіти
Лабораторні роботи та комп'ютерні тести з Інформатики
навчально-методичний комплекс засобів викладання
«Основ інформатики та обчислювальної техніки»
в середніх закладах освіти
Зв’язки між таблицями.
СУБД Access є дозволяє створювати багатотабличні бази даних і зв’язувати таблиці між собою. Зв’язування таблиць дозволяє створювати бази даних з відносно невеликими таблицями, а потім використовувати потрібні поля з різних таблиць в інших об’єктах БД. Якщо якась база даних містить багато полів, то її можна розбити на декілька таблиць. Перевагою багатотабличних БД є скорочення роботи під час її заповнення, а недоліком можна назвати ускладнення логіки під час конструювання бази даних. Але, тільки створивши декілька різних зв’язаних таблиць власноручно, можна робити які-небудь висновки.
Таблиці
ПІБ І півріччя ІІ півріччя ІІІ півріччя
Коморов І. О. 10 11 11
Гранітний А. В. 8 7 8
Дерюгін С. В. 8 9 9
Земська Л. С. 9 9 9
Кревсун А. Н. 11 10 11
Ленський В. С. 6 8 8
Омельченко В. Н. 7 9 9
Світський Б. Є. 10 9 10
Результат зберегти в папці Мої Документи.
Формування навичок форматування символів і абзаців
1.
Відкрити файл Завдання_6 в папці Мої Документи. В отриманому документі відформату¬вати текст документа в такий спосіб: для заголовка встановити: вирівнювання (по центру), розмір шрифту – 20, накреслення шрифту – напівжирний, видозміна шрифту – з тінню, ко¬лір шрифту – червоний. Для першого аб-зацу тексту встановити параметри шрифту: гарнітуру – Arial, розмір – 16, накреслення – курсив, колір – синій.
Параметри абзацу: абзацний ві-дступ – 1см; відступ ліворуч – 2см, відступ праворуч – 1см; вирівнювання – по ширині.
Для другого абзацу тексту вста-новити параметри шрифту: гарнітуру – Tahoma, розмір – 18, накреслення – напівжирний, колір – зелений; пара-метри абзацу: абзацний відступ – 3см, відступ ліворуч – 3см, відступ право-руч – 2см, вирівнювання – по центру.