Главная » Файлы » Для вчителя » Інформатика [ Добавить материал ]

В категории материалов: 735
Показано материалов: 451-460
Страницы: « Попередні 1 2 ... 44 45 46 47 48 ... 73 74 Наступні »

Сортировать по: Даті · Назві · Завантаженням · Переглядам

Поняття форми. Способи створення форм.

Корoткий опис:  Тема уроку: Поняття форми. Способи створення форм.
Мета уроку: Показати необхідність роботи з формами в Access. Розглянути способи створення форм. Навчитися створювати прості автоформи. Познайомитися з роботою Майстра форм.
План уроку:
1. Необхідність форм. (загальне обговорення)
2. Простий спосіб створення форм — створення автоматичних форм.
3. Створення автоматичних форм на основі учбових таблиць і запитів.
4. Знайомство з Майстром форм.
5. Створення форми за допомогою Майстра.

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

“Табличний процесор Microsoft Excel ” ІІ варіант

Корoткий опис:  Завдання 1. (3 б.)
Впишіть пропущені слова у наступні речення, пов’язані з Excel:
1. _______________________________ - це графічний спосіб представлення інформації в Excel.
2. Файл Excel за замовчуванням називається ______________________________________________
3. Аркуш може містити ____________ рядків.
4. A, B, C, D, E, F… – це назви ______________________ в табличному процесорі.
5. Комірка, з якою в даний момент працює користувач або яка виділена, називається _____________________________ або __________________________________ коміркою.
6. Сукупність визначених комірок (наприклад, А4: В7) називається _________________________

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

“ОСНОВИ ІНТЕРНЕТУ” ДЛЯ ОСНОВНОЇ ШКОЛИ

Корoткий опис:  Пояснювальна записка
Метою курсу за вибором «Основи Інтернету» є формування важливої складової інформаційної культури учнів — знань та вмінь, необхідних для повноцінного та ефективного використання світового інформаційного простору. Завданнями курсу є розвинення в учнів уміння знаходити й систематизувати необхідну інформацію, спілкуватися за допомогою електронних засобів обміну інформацією, використовувати й самостійно освоювати сучасні програмні засоби, формування в учнів теоретичної бази, необхідної для подальшого самостійного освоєння Інтернет-простору, та зрештою, розширення світогляду учнів.
Мета курсу досягається насамперед через практичне оволодіння учнями навичками роботи в світовому інформаційному просторі, використання сучасних програмних засобів роботи в Інтернеті, виконання завдань, що вимагають активного спілкування за допомогою електронних засобів обміну інформацією.
Програма складається з:
- пояснювальної записки, де описано мету та завдання курсу, особливості організації навчально-виховного процесу та перелік програмно-технічних засобів, необхідних для успішного проведення курсу;
- змісту навчального матеріалу та вимог до навчальних досягнень учнів;
- додатків, у яких наведено критерії оцінювання рівня навчальних досягнень учнів та список навчально-методичної літератури.
Курс розраховано на вивчення протягом одного півріччя, по одній годині на тиждень, навчання за програмою курсу може проводитися також протягом 8–9 тижнів, по дві години на тиждень. Особливістю курсу є те, що він вимагає наявності швидкісного інтернет-з’єднання (від 64К/с, якщо використовується 10–15 учнівських комп’ютерів), але може бути успішно проведений і за наявності повільного з’єднання в режимі віддаленого доступу — в цьому випадку вчителю слід попередньо завантажувати деякі інтернет-ресурси, або ж організовувати роботу учнів у групах так, щоб в онлайновому режимі працювало не більше трьох учнів водночас. У разі відсутності швидкісного з’єднання робота за програмою курсу може бути подовжена на 3–4 години. Крім того, окремі питання можуть вивчатися лише в режимі ознайомлення.
Курс орієнтований на практику: протягом 17 навчальних годин заплановано проведення 9 практичних робіт, які є найважливішою складовою курсу. Слід також зазначити, що для виконання практичних завдань учням має бути відведено не менше половини загального навчального часу, на виконання кожної з практичних робіт 2–6, 8, 10 — не менше 30 хв., а кожна з практичних робіт 7 та 9 має виконуватися в два етапи, по 20–25 хв. кожний. Практичні роботи 1–3, 6, 8, 10 можуть виконуватись учнями індивідуально, а роботи 2–5, 7 та 9 — лише колективно.
Для навчально-методичного забезпечення курсу окрім відповідних підручників і навчальних посібників необхідні такі технічні й програмні засоби:
1. Комп’ютерний клас з локальною мережею Windows та доступом до Інтернету з усіх учнівських комп’ютерів.
2. Веб-браузер, установлений на всіх комп’ютерах.
3. Програма для роботи з електронною поштою.
4. Програма для обміну миттєвими повідомлення.
5. FTP-клієнт.
6. Програма для завантаження файлів.
7. Програвачі, що дозволяють відтворювати різноманітні мультимедійні файли.

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Історія розвитку обчислювальної техніки

Корoткий опис:  Історія розвитку обчислювальної техніки

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

«Комп'ютерні презентації».

Корoткий опис:  Тема: «Комп'ютерні презентації».
Цілі уроку:
• допомогти учням отримати уявлення про мультимедіа, познайомитися з програмою для створення мультимедійних презентацій.
• виховання інформаційної культури учнів, уважності, акуратності, дисциплінованості, посидючості.
• розвиток мислення, пізнавальних інтересів, навиків роботи на комп'ютері, роботи з мультимедійними програмними засобами.
Устаткування:
дошка, комп'ютер, комп'ютерна презентація.
План уроку:
I. Орг. момент.
II. Актуалізація знань.
III. Теоретична частина.
IV. Практична частина.
V. Д/з (2 мін)
VI. запитання учнів.
VII. Підсумок уроку.
Хід уроку:
I. Орг. момент.

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Малюнки у paint

Корoткий опис:  Завдання для учнів.

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Процедури у програмуванні

Корoткий опис:  Тема: Процедури побудови ліній, фігур з ліній, кіл, дуг.

Тема: Процедури роботи з текстом.

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Тести з інформатики

Корoткий опис:  1. Монітор – це пристрій, призначений для:
а) виведення інформації;
б) друку;
в) збереження інформації;
г) введення інформації.
2. Пристрій для друку – це:
а) сканер;
б) принтер;
в) монітор;
г) модем.
3. Зовнішня пам’ять ПК – це:
а) ОЗП, Кеш-пам’ять, ПЗП, НПЗП;
б) ОЗП, вінчестер, стример;

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

Power Point

Корoткий опис:  Посібник містить тематичне планування по викладенню створення презентацій в Power Point. В ньому особлива увага приділяється практичним роботам. Виконуючи даного типу практичні роботи, учні (студенти) мають можливість здобути основні навики роботи з програмою. Посібник може бути використаний вчителями інформатики при викладанні даної теми.

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

«ОС Windows»

Корoткий опис:  Практичні роботи з теми «ОС Windows»

Практична робота №1

Тема Робота з об’єктами на робочому столі : виділення, переміщення,
перегляд властивостей. Робота з вікнами.
Мета Навчитись користуватися об’єктами робочого стола, зокрема
об’єктом Мой компьютер, панеллю задач, виконувати дії з
вікнами.
Теоретичні відомості

Читати далі   Написати відгук/Голосувати  

1-10 11-20 ... 431-440 441-450 451-460 461-470 471-480 ... 721-730 731-735