Главная » Файлы » Для вчителя | [ Добавить материал ] |
В разделе материалов: 1092 Показано материалов: 171-180 |
Страницы: « Попередні 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 109 110 Наступні » |
Тестові завдання
1. Під час натискання комбінації клавіш Shift+ буде виділено:
а) один символ;
б) одне слово;
в) один рядок;
г) один абзац;
д) інше.
2. Подвійним кліком на слові виділяють:
а) один символ;
б) одне слово;
в) один рядок;
г) один абзац;
Типи даних та їх описи.
Мета: ознайомити учнів з основними типами даних та їх описом в мові програмування Паскаль; розвивати мислення; виховувати інтерес до програмування, старанність.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
Контрольні запитання
1. Який зміст першого рядка програми на Паскалі?
2. Опишіть структуру програми на Паскалі.
3. Які розділи описів можуть бути у програмі?
4. Що таке бібліотечні модулі?
5. Як вводяться мітки до програми?
6. Як описуються константи і змінні?
7. Які оператори є простими операторами?
8. Що таке складений оператор?
9. Як ввести коментар до програми?
ІІІ. Вивчення нового матеріалу.
Типи даних та їхні описи
Будь-який елемент даних (константу, змінну) можна віднести до того чи іншого типу. Тип визначає безліч значень, яких може набувати елемент даних. Усі типи даних мають бути зрозумілими компілятору, і тому типи, що вводяться програмістом, необхідно описати.
Операційні системи. Основи роботи з дисками
Мета: узагальнити та систематизувати знання, уміння і навички при роботі з операційною системою
Windows та дисками.
Плутанина у місті знаків
Пригоди у Цифровому місті
Другим містом у Країні Математиці було Цифрове містечко. А мешканців у ньому було всього лише десять.
Найстаршим був круглий Нуль. Але він був таким старим, що оселився в найдальшому будинку міста і нікуди звідти не виходив.
Інші цифри жили по периметру великої квадратної площі. Парні цифри жили з одного боку, а непарні - з другого.
І всі вони поважали Одиницю. Бо, хоч вона і була самою худою й маленькою, та з нею можна було проводити всі прості математичні операції - додавати, віднімати, множити і ділити.
Пройшло кілька років і Одиниця так запишалась своїм становищем, що ходила по місту з задертою головою і всі повинні були з нею вітатися.
Дев'ять інших цифр не знали, як це змінити. Адже вони все це затіяли давно-давним.
геометричні фігури
І міста в цій країні були особливими. В одному жили цифри, в іншому знаки, у третьому геометричні фігури.
От ця історія відбувалась саме в третьому місті.
Кожна фігура, яка тут жила, була унікальною. І ніхто з мешканців цього міста ніколи не хотів зайняти місце іншої. У Трикутника було найбільше прихильників, адже саме з трикутників можна зробити квадрат, прямокутник чи ромб. Навіть пихата Трапеція з повагою ставилась до старого і мудрого Трикутника. А його молодші шанувальники Квадрат, Ромб і Прямокутник завжди питалися в старого вчителя поради.
"Текстовий редактор Word"
післядипломної педагогічної освіти
Сектор інформатизації освіти
Видання є посібником для проведення уроків з теми "Текстовий редактор" за допомогою Microsoft Word в умовах формування у учнів інформатичної компетентності та розвитку їх життєвих компетентностей. Тренінгові завдання, які наведено у посібнику передбачені для класів різного профілю.
Видання буде корисним для вчителів інформатики, студентів педагогічних університетів, інститутів, учнів та тих, хто намагається освоїти текстовий редактор.
"ТП WORD"
Тема: Узагальнюючий урок з теми "ТП WORD"
Мета: узагальнити ЗУН учнів з теми, підготувати учнів до тематичної контрольної роботи; розвивати мислення, пам'ять, швидкість виконання операцій на комп’ютері, інтерес до інформатики; виховувати культуру користувача ПК.
Створення HTML-документа, що містить теги форматування абзаців і символів.
Тема. Створення HTML-документа, що містить теги форматування абзаців і символів.
Мета. Вироблення умінь і навичок створення HTML-документів, які містять теги форматування.
Обладнання: графопроектор, таблиці.
ХІД РОБОТИ
1.Запустити на виконання текстовий редактор Блокнот командою Пуск-Программы-Стандартные-Блокнот.
Створення HTML-документа, що містить списки і таблиці.
Тема. Створення HTML-документа, що містить списки і таблиці.
Мета. Вироблення умінь і навичок створення списків і таблиць у HTML-документах.
Обладнання: Графопроектор, таблиці.
ХІД РОБОТИ
1.Запустити на виконання текстовий редактор Блокнот.
2.Увести текст: